Movies
Ratings
675
TroyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Blind DetectiveRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Big WeddingRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0