Movies
Ratings
1185
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 1.5
Black AdamRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 0.5
BrokerRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
RRRRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- LingeringRated ★ 0.5