Movies
Ratings
1234
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0