Movies
Ratings
474
Finding NemoRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5