Movies
Ratings
111
TakenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0