Movies
Ratings
836
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 2.5