Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Unsolved MysteriesRated ★ 3.0
Trial by MediaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0