Series
Ratings
195
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
The Hunting WivesRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0