Movies
Ratings
235- HumintRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 1.0
TrollRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5