Movies
Ratings
20
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
The NunRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5