Series
Ratings
15
Queen of TearsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 4.0