Series
Ratings
21
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
DisjointedRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0