Series
Ratings
64
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
BerlinRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 0.5
The 100Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0