Series
Ratings
28
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0