Movies
Ratings
173
The Blind SideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5