Movies
Ratings
275
Project Hail MaryRated ★ 5.0- HumintRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0