Movies
Ratings
387
Silent FriendRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Girls Band Cry Compilation Movie: Seishun KyōsōkyokuRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0