Movies
Ratings
326
HuntRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5