Movies
Ratings
509
DriveRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0