Movies
Ratings
162
Like a VirginRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 3.0
Umberto D.Rated ★ 3.0
The Marriage of Maria BraunRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
FAQRated ★ 4.0
Sleepaway CampRated ★ 3.0