Movies
Ratings
81
WolfsRated ★ 2.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.5- Route 7Rated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.5- Between you and meRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0