Movies
Ratings
1131
In Front of Your FaceRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
Lancelot of the LakeRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 4.0
GodlandRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
Kaili BluesRated ★ 4.5
AfireRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 3.0
No BearsRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5