Movies
Ratings
146
AftersunRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 5.0
BlazeRated ★ 2.0
BooksmartRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5