Movies
Ratings
178
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0