Titles you rated
EternalsRated ★ 0.5
Army of ThievesRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
No One Gets Out AliveRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Tropic ThunderRated ★ 4.5