Movies
Ratings
241
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The StingRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5