Movies
Ratings
18
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
American Pie 2Rated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
War HorseRated ★ 3.0
Captain Underpants: The First Epic MovieRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5