Movies
Ratings
351
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Area 88Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0