Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 1.0
RomeRated ★ 4.5