Series
Ratings
219
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
SMILFRated ★ 4.0
SMILFRated ★ 4.0
Hunters Season 1Rated ★ 4.5
RamyRated ★ 4.5
Catch-22Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EasyRated ★ 4.5
Masters of Sex Season 1Rated ★ 4.0
Ray DonovanRated ★ 3.0- PowerRated ★ 3.0