Movies
Ratings
908
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The New Yorker at 100Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The Running ManRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.0