Series
Ratings
16- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0