Movies
Ratings
934
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
Do RevengeRated ★ 2.5
Look Both WaysRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5