Movies
Ratings
153
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0