Movies
Ratings
432
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 2.5
Inland EmpireRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Rectangle, TriangleRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
TenRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.5- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 4.0
- Dear You, UnrelatedRated ★ 3.0
- The WidowRated ★ 4.0