Movies
Ratings
195
Romeo + JulietRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 3.5
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 5.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 5.0