Movies
Ratings
824
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 2.5