Movies
Ratings
844- HumintRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The WonderRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
Enough SaidRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0