Movies
Ratings
1977
Perfect DaysRated ★ 3.5
GirlRated ★ 3.0
WeekendRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
The Call of the WildRated ★ 3.0
We Live In TimeRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
MercyRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5