Movies
Ratings
137
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.5