Movies
Ratings
530
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0