Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
You're My PetRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Backstreet RookieRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 3.0