Series
Ratings
29
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0