Movies
Ratings
20
The PrisonRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5