Movies
Ratings
822
DetachmentRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
APT.Rated ★ 1.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
CarsRated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0