Movies
Ratings
211
Mean GirlsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5