Series
Ratings
14
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 1.0