Series
Ratings
17- DoubtRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0