Series
Ratings
70
BridgertonRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5