Titles you rated
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 0.5
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 5.0